Річний план



ПЛАН
роботи методичного об’єднання вихователів
дошкільних навчальних закладів
на 2016 – 2017 навчальний рік



О С Н О В Н І  Д А Н І
про голову методичного об’єднання вихователів дошкільних навчальних закладів



    Харченко Людмила Василівна –  вихователь  дошкільного  навчального 
                                                             закладу«Зернятко» Рашівської
                                             сільської ради
                                                            Освіта базова вища, Кременчуцьке 
                                                             педагогічне училище
                                                              Спеціальність за дипломом: вихователь
                                                              Дошкільного закладу
                                                              Стаж роботи – 11років
                                                              Курси підвищення кваліфікації при
                                                              Полтавському обласному інституті                                                                                                                           
                                                              післядипломної педагогічної освіти
                                                            ім. М.В.Остроградського – 2013рік.
                                                           Атестація – 2013 рік.                  
                                                              2015рік- участь у Всеукраїнському 
                                                              конкурсі «Калейдоскоп педагогічних ідей
                                                              з екологічного виховання дошкільників.
                                                              Активний учасник районних методичних       
                                                          зібрань: семінарів, презентацій,
                                                          тренінгових занять, майстер – класів.

  

ПЛАН РОБОТИ
методичного обєднання вихователів дошкільних навчальних закладів Гадяцького району на 2016-2017 н.р.

І. Підсумки роботи методичного обєднання  за 2015-2016 навчальний рік.
         В 2015-2016 навчальному році методичне об’єднання вихователів працювало над проблемою забезпечення Державного стандарту дошкільної освіти шляхом реалізації програм «Українське дошкілля», «Впевнений старт», парціальних програм, рекомендованих Міністерством освіти і науки України.  Обговорювалися шляхи надання якісної дошкільної освіти дітям дошкільного віку. Проводилася робота над підвищенням освітньо- професійного та психолого- методичного рівня педагогічних кадрів. Особлива увага зверталася на отримання теоретичних знань та практичних умінь за напрямками роботи, а саме:  
- модернізація роботи з педагогічними кадрами у світлі реалізації вимог Державного стандарту дошкільної освіти;
- підвищення якості дошкільної освіти шляхом використання інноваційних технологій та методик,
- формування мотивації до здорового способу життя у дітей дошкільного віку;
- патріотичне, трудове виховання дошкільників;
- розширення сфери освітніх послуг для дітей дошкільного віку (логіко-математичний, естетичний напрямки, іноземна мова);
- створення сайтів дошкільних навчальних закладів та їх наповнення.
- застосування інноваційних форм методичної роботи з педагогічними кадрами;
- використання інноваційних технологій, як засобу реалізації Державного стандарту дошкільної освіти;
- налагодження співпраці між початковою та дошкільними ланками освіти;
- виконання варіативної частини Базового компонента дошкільної освіти в Україні;
-  формування патріотичних почуттів у дошкільників і інші.
Особлива увага зверталася на впровадження інноваційних, мультимедійних, комп’ютерних технологій у роботі з дітьми та кадрами.
         На вирішення цих проблем проведені планові засідання методичних об’єднань,  обмін досвідом з проблемних питань організації методичної роботи з кадрами у  сільських дошкільних навчальних закладах.
Удосконалювались теоретичні  знання педагогів шляхом самоосвіти, організації і проведення методичних форм роботи, а саме: майстер-класу для молодих вихователів «Використання інноваційних технологій у роботі з дітьми»,  майстер-класу по використанню методики  С.М. Лисенкової в художньо-мовленнєвій діяльності (вихователь ДНЗ№2 Шевченко Я.А.), «Формування мотивації здорового способу життя у дошкільників шляхом використання інновацій» (інструктор з фізичної культури ДНЗ «Веснянка» Ниценко Л.М., семінару-практикуму «Організація оздоровлення дошкільників в умовах закладу комбінованого типу» у ДНЗ №9 «Дзвіночок» Гадяцької міської ради, клубу педагогічної взаємодопомоги, творчої майстерні, консультування з різних питань організації педпроцесу.
Підвищили педагогічну кваліфікацію  45 педагогів шляхом курсової перепідготовки при ПОІППО.
Були вивчені і узагальнені досвіди роботи педагогів дошкільного навчального закладу №2 «Берізка» Мостової Тамари Олександрівни на тему: «Розвиток  креативності дошкільника засобами музичного мистецтва» та  вихователя ДНЗ №6 «Сонечко» Мотрич Т.М з проблеми «Розвиток креативності дошкільників під час трудової діяльності».
 Постійно надавалась методична допомога молодим вихователям шляхом консультування, організації роботи школи молодого фахівця при опорному ДНЗ «Веснянка». Засідання школи молодого фахівця були організовані для керівників, вихователів ДНЗ.
Відбулися засідання методичних об’єднань вихователів району з таких тем:
1.     «Особистісно-орієнтований підхід до розвитку, виховання, навчання дошкільників в умовах сільського дошкільного закладу». (Дошкільні навчальні заклади  «Колосок» Сарівської сільської ради, «Зернятко» Рашівської сільської ради.).
Під час методичного об’єднання розглядались такі питання: нормативно-правові засади організації навчально-виховного процесу у ДНЗ, організація освітнього процесу в дошкільному навчальному закладі за інтегрованою особистісно - орієнтованою технологією,  виконання варіативної складової Державного стандарту дошкільної освіти. Презентований досвід роботи з проблеми: «Особистісно-  орієнтованого підходу до розвитку, виховання,   навчання дошкільників в умовах сільського дитячого садка». Проведені практичні  форми роботи з дітьми  у різноманітних формах роботи  із використанням інтерактивних     технологій. Для педагогів були проведені: майстер-клас  для педагогів «Квітучий кактус» (Блажій В.І. –т.в.о. завідуючої ДНЗ Рашівської сільської ради),заняття для педагогів з елементами арт-терапії «Чарівний світ метеликів» (Гришанович Ю.В.- практичний психолог ДНЗ «Колосок»  Сарівської сільської ради).Також були представлені та педагоги мали змогу самостійно ознайомитися з  розвивальними осередками у групах ДНЗ.
2.     «Системний підхід до організації роботи з патріотичного виховання дошкільників відповідно вимог Державного стандарту дошкільної освіти» (ДНЗ «Перлинка» Розбишівської сільської ради, ДНЗ «Джерельце» Краснознаменської  сільської ради).
На засіданні розглядалися такі питання:
1.     Нормативно-правові аспекти   організації   роботи з патріотичного виховання   дошкільників.
2.     Формування національної самоідентифікації  дошкільників в сучасних соціально-політичних   умовах.
3.     Експозиція національного куточка в ДНЗ та її вплив на формування патріотичних почуттів у дошкільників.     
4.     Використання різноманітних форм педагогічного   просвітництва батьків з проблеми патріотичного  виховання дошкільників.
5.     Планування роботи з дітьми з проблеми  патріотичного виховання дошкільників.
Презентовані досвіди роботи ДНЗ з проблеми патріотичного виховання дошкільників в умовах  сільського дитячого садка (Гайдай В.О. – завідуюча ДНЗ «Перлинка»Розбишівської сільської ради) та по забезпеченню  якісної освіти дітей   (Кладова В.В. – завідуюча ДНЗ «Джерельце» Краснознаменської  сільської ради).
Відповідно плану методичного об’єднання були  проведені практичні  форми роботи з дітьми та педагогами у різноманітних формах роботи  із використанням інтерактивних   технологій. Для педагогів було проведено заняття: «Використання арт-терапевтичних технік (пластилінографія) у формуванні емоційного   благополуччя педагогічних працівників через застосування патріотичних форм роботи» (Панова Н.В.- практичний психолог ДНЗ «Джерельце» Краснознаменської  сільської ради).
3.     «Формування основ здорового способу життя у дітей дошкільного віку відповідно до вимог Базового компоненту дошкільної освіти в Україні» (ДНЗ «Липка», «Ромашка»  П-Роменської сільської ради).
На засіданні розглядалося питання актуальності  проблеми з формування основ здорового способу життя у дітей дошкільного віку, презентовані  досвіди роботи з проблеми фізичного виховання дошкільників  (Бойко І.І., Коваль Л.І.- завідуючі ДНЗ  «Ромашка», «Липка»),представленні і переглянуті умови для занять з дітьми фізичною культурою, загартування і ін.
Також були проведені практичні форми роботи з педагогами та дітьми з проблеми формування основ здорового способу життя у дітей дошкільного віку з використанням інноваційних технологій (дидактичні, рухливі ігри, ігри для згуртування дитячого колективу, робота гуртка фізкультурно-оздоровчого спрямування), заняття валеологічного та фізкультурно-оздоровчого спрямування.
Під час засідань  методичних об’єднань  були організовані виставки новинок методичних джерел, презентації надбань методичного об’єднання вихователів щодо застосування інноваційних форм роботи в розвитку, навчанні, вихованні дітей, презентації досвіду роботи, панорами методичних знахідок; опрацьовувались законодавчі та нормативно-правові документи; обговорювався зміст нових програм, підручників, посібників; учасники ознайомилися з новими методиками і технологіями дошкільної освіти;  обговорювались рекомендації, інструкції, листи Міністерства освіти; переглядалися форми методичної роботи, освітньої діяльності з дітьми з послідуючим обговоренням та застосуванням на практиці.
Відбулися презентації кращих надбань  передового педагогічного досвіду працівників ДНЗ:
1. Виставка надбань педагогічних працівників ««Інновації у системі дошкільної освіти Гадяцького району» (НМЦ, відділ освіти, ДНЗ№2 «Берізка» Гадяцької міської ради)
2. Творча майстерня «Представлення педагогічних надбань вихователів, які претендують на присвоєння педагогічних звань «Вихователь-методист» (Відділ освіти, НМЦ, ДНЗ  «Веснянка»)
3. Презентація кращих надбань педагогічних працівників ДНЗ міста.
4. Презентації досвіду педагогів, що атестуються на присвоєння та підтвердження педагогічного звання «вихователь-методист», вищої кваліфікаційної категорії:
- Мостової Т.О., музичного керівника ДНЗ№2 «Берізка» з теми «Розвиток креативності дошкільників засобами музичного виховання»;
- Мотрич Т.М., вихователя дошкільного навчального закладу №6 «Сонечко» з проблеми «Розвиток креативності дошкільників під час рухової діяльності»;
- Закладної О.А. з теми « Формування особистості дошкільника засобами казкотерапії»;
- Іващенко Р.В. з проблеми сенсорного розвитку дітей дошкільного віку;
- Кириченко С.І. з теми «Формування екологічної культури дошкільників».
5. Відбулися засідання районної творчої групи з проблеми забезпечення якісної дошкільної освіти дітей шляхом використання інновацій у навчально-виховному процесі.
         Надавалась методична допомога молодим вихователям шляхом консультування, проводилось консультування різних категорій працівників з питань організації педагогічного процесу.                                                       
     Робота методичного об’єднання проводилася з метою  підвищення освітньо-професійного рівня та психолого-методичної компетентності педагогічних працівників. Педагогам надавалась можливість поділитися своїми думками, обговорити досягнення й недоліки, довести ефективність тих чи інших видів роботи.
    Робота методичного об’єднання сприяла росту професійної грамотності педагогів щодо впровадження інноваційних технологій в навчально-виховний процес.
Виокремились і проблеми, які вимагають вирішення, а саме:
- необхідність визначення сучасних підходів до організації життєдіяльності дітей в умовах реалізації Базового Компонента дошкільної освіти в Україні;
- пошук, розробка критеріїв оцінювання рівня сформованості базових якостей дитини-дошкільника за програмами розвитку дітей дошкільного віку;
- забезпечення сприятливих умов для здобуття дошкільної освіти шляхом упровадження інноваційних технологій у роботу з дітьми.
- виконання варіативної частини Державного стандарту дошкільної освіти, застосування парціальних програм художньо-естетичного розвитку дітей «Радість творчості», з основ здоров’я «Про себе треба знати, про себе треба знати», з організації театралізованої діяльності в дошкільному навчальному закладі «Грайлик»  і інших, рекомендованих МОН України.
З метою вирішення вищеназваних питань, пріоритетними визначити завдання:
- підвищення фахової компетентності та професійної майстерності педагогів шляхом удосконалення якості методичного супроводу учасників навчально-виховного процесу, модернізації форм методичної роботи з педкадрами;
- організація освітньої роботи з дітьми на засадах особистісно-орієнтованого, діяльнісного, інтегрованого підходів шляхом застосування інноваційних технологій;
- національно - патріотичне, музичне, економічне  виховання дошкільників;
- розширення сфери освітніх послуг для дітей дошкільного віку(логіко-математичний, естетичний напрямки, іноземна мова);
- створення сайтів дошкільних навчальних закладів та їх наповнення.
- якісна підготовка дітей до навчання в школі: спільність в роботі ДНЗ- школа(інтелектуальний розвиток);

V. Тематика засідань методичного обєднання вихователів:

І. Жовтень 2016

Дошкільні навчальні заклади  «Ягідка» Римарівської сільської ради, «Віночок» Краснолуцької сільської ради.

Тема: Підвищення якості навчально-виховного процесу з дошкільниками шляхом застосування інноваційних технологій відповідно до вимог Базового компоненту дошкільної освіти в Україні.

ІІ. Грудень 2016

Дошкільні навчальні заклади «Ромашка»  Качанівської сільської  ради.

Тема: Інтелектуальний розвиток старших дошкільників у процесі формування елементарних математичних відповідно до базових програм навчання і розвитку дошкільників

ІІІ. Травень 2017                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    

Дошкільні навчальні заклади «Дюймовочка», «Малятко», «Фіалка» Лютенської сільської ради

Тема: Виконання варіативної частини Державного стандарту дошкільної освіти, як умова розвитку творчого потенціалу дошкільника

ПРЕЗЕНТАЦІЇ КРАЩИХ НАДБАНЬ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ ДОШКІЛЬНИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ РАЙОНУ

1. Виставка надбань педагогічних працівників ««Інновації у системі дошкільної освіти Гадяцького району» (НМЦ, відділ освіти, ДНЗ «Світанок» Біленченківської сільської ради)
Серпень 2016

2. Творча майстерня «Представлення педагогічних надбань вихователів, які претендують на присвоєння педагогічних звань «Вихователь-методист», вищої  кваліфікаційної категорії (Відділ освіти, НМЦ, ДНЗ «Колосок» Сарівської сільської ради, ДНЗ «Барвінок» Веприцької сільської ради, ДНЗ «Ромашка» Качанівської сільської ради)
Лютий 2017
 

3. Презентація кращих надбань педагогічних працівників ДНЗ району.
Майстер – класи для молодих вихователів:  по вихованню у дошкільників естетичних почуттів засобами театралізованої діяльності  (Клименко Т.В., - вихователь ДНЗ «Колосок» Сарівської сільської ради),  «Використання казкотерапії у роботі з дошкільниками » (Супруненко Л.М., - завідуюча дошкільним навчальним закладом «Віночок» Краснолуцької сільської ради ).
Презентації досвіду педагогів, що атестуються на присвоєння та підтвердження педагогічного звання «вихователь-методист», вищої кваліфікаційної категорії:
- Герасименко Ганни Іванівни., вихователя дошкільного навчального закладу «Колосок» Сарівської сільської ради з теми «Використання ігрових технологій у формуванні основ безпеки життєдіяльності дітей дошкільного віку»;
- Білоцерківець Валентини Олексіївни, вихователя дошкільного навчального закладу «Барвінок» Веприцької сільської ради з проблеми «Розвиток  морально-етичних уявлень у дітей шляхом використання мультисенсорних технологій відповідно до Базового компоненту дошкільної освіти в Україні»;
- Шевченко Варвари Олександрівни, вихователя дошкільного навчального закладу  «Ромашка» Качанівської сільської ради з теми « Формування у дошкільників економічних знань шляхом використання інноваційних технологій»;
Березень 2017
           
4. Семінари-практикуми  для новопризначених фахівців ДНЗ  «Організація роботи методичного кабінету у дошкільному навчальному закладі», «Якісна підготовка дітей до навчання в школі: спільність в роботі ДНЗ-школа(інтелектуальний розвиток) (НМЦ, ДНЗ «Світанок» Біленченківської сільської ради, «Вишенька» Книшівської сільської ради).

Квітень 2016

5. Засідання районної творчої групи з проблеми забезпечення якісної дошкільної освіти дітей шляхом використання інновацій у навчально-виховному процесі.
Жовтень, грудень, березень, травень

ПЛАНИ ПРОВЕННЯ ЗАСІДАНЬ МЕТОДИЧНИХ ОБ’ЄДНАНЬ ВИХОВАТЕЛІВ НА 2016-2017 навчальний рік

І. «ПІДВИЩЕННЯ ЯКОСТІ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНОГО ПРОЦЕСУ З ДОШКІЛЬНИКАМИ ШЛЯХОМ ЗАСТОСУВАННЯ ІННОВАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ ВІДПОВІДНО ДО ВИМОГ БАЗОВОГО КОМПОНЕНТУ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ В УКРАЇНІ»


                                                    Дата проведення: 20.10.2016
                                                    Місце проведення: ДНЗ  «Віночок»
                                                    Краснолуцької сільської ради
                                                    ДНЗ «Ягідка»         
                                                    Римарівської сільської ради
                                    
8.30-9.00 –   Збір та реєстрація учасників засідання у відділі освіти
9.00-9.30 -    Переїзд у дошкільний навчальний заклад «Віночок»    
                      Краснолуцької сільської ради
9.30-9.40 –    Привітання учасників методичного об’єднання
                                    Діти дошкільного навчального закладу «Віночок»
                                    Романенко Віктор Васильович – сільський голова
                                    Супруненко Л.М. – завідуюча ДНЗ «Віночок»
9.40-10.0  -  Вступне слово до відкриття засідання. Актуалізація  проблеми.           
                      Використання інноваційних технологій у роботі з дітьми.   
                      Презентація.
                                   Неминуща В.Е. – методист НМЦ
                                   Харченко Л.В. – голова МО вихователів
10.00- 10.40-Практична частина засідання: представлення   теми у    
                      різноманітних  формах роботи з дітьми та   педагогами    із   
                      використанням інтерактивних технологій:
-         робота дошкільного навчального закладу по виконанню     
     Державного  стандарту дошкільної освіти із використанням  
     інноваційних технологій    
                                    Супруненко Л.М. – завідуюча ДНЗ «Віночок»
-         заняття з дітьми молодшого  віку із використанням театралізації  
     «У гості до курочки Ряби»
                   Сидоренко В.М. – вихователь ДНЗ «Віночок»
-  презентація розвивального середовища молодшої  групи
                     Сидоренко В.М. – вихователь ДНЗ «Віночок»
                 -Брейк - кава.         


10.40 -11.00- Переїзд до ДНЗ «Ягідка» Римарівської   сільської ради

11.00- 11.10 –Привітання учасників методичного об’єднання
                                    Небрат Сергій Миколайович – сільський голова
                                    Павленко Л.В.– завідуюча ДНЗ «Ягідка»

11.10- 13.00- Практична частина засідання: представлення    теми  у   
                       різноманітних формах роботи з дітьми та  педагогами    із   
                       використанням інтерактивних  технологій:

11.10-11.40-  інтегроване заняття з дітьми різновікової групи «Усі потрібні на землі»     
                       із використанням спадщини В.О.Сухомлинського
                      Могильник Н.В. – вихователь ДНЗ «Ягідка»
-         самостійне ознайомлення учасників  засідання з      
розвивальним  осередками у групі   ДНЗ                

11.40-12.00 –  Презентація досвіду роботи ДНЗ з проблеми розвитку,
                        навчання,   виховання дошкільників ів використанням   
                        інноваційних технологій. Презентація.
                                     Павленко Л.В. – завідуючої ДНЗ «Ягідка»

12.00 – 12.30- Виставкова діяльність  в ДНЗ та її вплив на підвищення  
                        фахового  рівня педагогів  
                                     Павленко Л.В. – завідуючої ДНЗ «Ягідка»

12.30 -  13.30 – Підведення підсумків роботи методичного об’єднання.   
                         Вироблення  рекомендацій.
                                    Неминуща В.Е. – методист НМЦ
                                    Харченко Л.В. – голова МО вихователів






ІІ. План проведення засідання районного методичного об’єднання вихователів дошкільних навчальних закладів району на тему: «Інтелектуальний розвиток старших дошкільників у процесі формування елементарних математичних відповідно до базових програм навчання і розвитку дошкільників»

                                                    Дата проведення: грудень 2016
                                                    Місце проведення: ДНЗ  «Ромашка»
                                                    Качанівської сільської ради
                                     
1.  Збір та реєстрація учасників засідання у відділі освіти
2.   Вступне слово до відкриття засідання. Актуалізація  проблеми.
                                   Неминуща В.Е. – методист НМЦ
                                   Харченко Л.В. – голова МО вихователів
3. Інтелектуальний розвиток старших дошкільників – умова успішного навчання дитини в школі.                              
                                   Божко Л.Ф. – директор РЦППСР
4.    Переїзд у дошкільний навчальний заклад «Ромашка»   Качанівської сільської ради
5.   Привітання учасників методичного об’єднання. Презентація досвіду роботи ДНЗ               Шаталова Г. П.– завідуюча ДНЗ «Перлинка»
7. Презентація досвіду роботи дошкільного навчального закладу з проблеми логіко-математичного розвитку дітей старшого віку засобами  ігротерапії.     
                                    Шевченко В.О. – вихователь ДНЗ
8. Самостійне ознайомлення учасників  засідання з  розвивальними  осередками у групі   ДНЗ                
9. Практична частина засідання: представлення  теми  у різноманітних формах роботи з дітьми та педагогами  із використанням інтерактивних    
технологій:
- заняття з дітьми старшого віку щодо формування математичних       
  понять;
                - заняття з дітьми молодшого  віку із використанням казкотерапії;
                                      Шевченко В.О. – вихователь ДНЗ
10. Використання різноманітних форм педагогічного   просвітництва батьків з проблеми інтелектуального розвитку дошкільників. Перегляд матеріалів.
                                      Шаталова Г.П.- завідуючої ДНЗ
11. Використання інноваційних форм методичної роботи  для підвищення фахового рівня педагогічних працівників
                                    Неминуща В.Е. – методист НМЦ
                                    Шаталова Г.П.- завідуючої ДНЗ
17.  Підведення підсумків роботи методичного об’єднання. Вироблення рекомендацій.
                                    Неминуща В.Е. – методист НМЦ
                                    Харченко Л.В. – голова МО вихователів


ІІІ. Тема: Виконання варіативної частини Державного стандарту дошкільної освіти, як умова розвитку творчого потенціалу дошкільника

                                                 Місце проведення: дошкільні навчальні заклади   
                                                 «Дюймовочка», «Малятко», «Фіалка»  
                                                 Лютенської сільської ради
                                                 Травень 2017

1. Актуальність проблеми   виконання варіативної частини Державного стандарту дошкільної освіти, як умова розвитку творчого потенціалу дошкільника                         
                               Неминуща В.Е - методист НМЦ
                             Харченко Л.В.- голова МО вихователів ДНЗ

2. Представлення і перегляд умов для реалізації варіативної складової дошкільної освіти.
                           Хоменко С.О., Тіцька Т.М., Вовк Г.О.- завідуючі ДНЗ  «Малятко», «Фіалка», «Дюймовочка» Лютенської сільської ради

3. Презентація досвіду роботи з проблеми розвитку творчого потенціалу дошкільників шляхом організації гурткової роботи у ДНЗ
                           Хоменко С.О., Тіцька Т.М., Вовк Г.О.- завідуючі ДНЗ  «Малятко», «Фіалка», «Дюймовочка» Лютенської сільської ради

4. Практичні форми роботи з педагогами та дітьми з проблеми виконання варіативної частини Державного стандарту дошкільної освіти (  гурткова робота  різноманітного спрямування, робота з обдарованими дітьми)

5. Закріплення знань отриманих під час засідання районного методичного об’єднання вихователів ДНЗ: власне бачення проблеми розвитку творчого потенціалу дошкільника та шляхи їх вирішення.

6. Методичні рекомендації учасників методичного об'єднання.
  

ДАНІ ПРО ЧЛЕНІВ МЕТОДИЧНОГО ОБ’ЄДНАННЯ ВИХОВАТЕТВ

№ п/п
Прізвище, ім’я, по батькові
Освіта, спеціальність за дипломом
Стаж роботи
Курси
Атестація
(рік, категорія)
Назва ДНЗ,де працює
1
Сіренька Людмила Іванівна
Середня спеціальна,
вихователь
27 років
2015
2016 спеціаліст
9т.р.
ДНЗ «Світанок» Біленченківської с.р.
2
Литвиненко Лідія Леонідівна
Середня спеціальна,
вихователь
26 років
2012
2014, спеціаліст
 9т.р.
ДНЗ «Казка» Березоволуцької с.р.
3.
Филь Людмила Миколаївна
Середня спеціальна,
вихователь
20 років
2014
2015 спеціаліст
9т.р
ДНЗ «Сонечко» В-Будищансь-
кої с.р.
4.
Семітко Наталія Григорівна
Середня спеціальна,
вихователь
15років
2013
2014, спеціаліст
 9т.р
ДНЗ
«Росинка»
Вельбівської с.р.
5
Білоцерківець Валентина Олексіївна
Вища
вихователь
36років
2012
2012
Вища категорія
ДНЗ «Барвінок»
Веприцької сільської ради
6
Яременко Надія Петрівна
Середня спеціальна,
вихователь
13років
2016
2014,
спеціаліст
 9т.р
ДНЗ  «Сонечко» Гречанівсь-кої  с.р.
7.
Шевченко Варвара Олександрівна
Середня спеціальна,
вихователь
35років
2016
2012
 Вища категорія

ДНЗ  «Ромашка»
Качанівської с.р.
8
Коломієць Надія Павлівна
Середня спеціальна,
вихователь
8 років
2014
2013, 9т.р.
спеціаліст
ДНЗ «Вишенька» Книшівської сільської ради
9
Котляренко Ніна Володимирівна
Середня спеціальна, вихователь
16 років
2013
2014,
9т.р.
спеціаліст
ДНЗ «Джерельце»Краснознаменської с.р.
10
Хоменко Зоя Олександрівна

Середня спеціальна, вихователь
12 років
2015
2016
9т.р
ДНЗ №10  «Казка»
11
Барабаш Людмила Миколаївна
Вища, викладач дошк.педагог і психології
13 років
2013
2014,
вища категорія
ДНЗ «Дюймовоч-
ка» Лютенської с.р.
12
Лило Галина Михайлівна
Середня спеціальна,
вихователь
8років
2016
2016,
9т.р.
спеціаліст
ДНЗ «Дюймовоч-ка» Лютенської сільської ради
13
Штанько Людмила Іванівна
Середня спеціальна,
вихователь
10 років
2010
2010
9т.р.
спеціаліст
ДНЗ «Малятко» Лютенської сільської ради
14
Триль Ніна Юріївна
Середня спеціальна,
вихователь
31рік
2016
2016
9т.р.
спеціаліст
ДНЗ «Фіалка» Лютенської сільської ради
15
Вербицька Віталіна Іванівна
Середня спеціальна,
вихователь
12років
2012
2013,
9т.р.
спеціаліст

ДНЗ «Сонечко»
Мартинівсь-
кої с.р.
16
Рудченко Наталія Дмитрівна
Вища, вчитель початкових класів
22років
2014
2015,
вища категорія
ДНЗ «Барвінок» с. Веприк
17
Кравченко Валентина Михайлівна
Середня спеціальна,
вихователь
27
2013
2014
9т.р.
спеціаліст
Звання «Вихователь-методист»
ДНЗ «Липка»
П-Роменської с.р.
18
Кириченко Оксана Миколаївна
Вища, вчитель початкових класів
6років
2015

2016
Спеціаліст 1 категорії
ДНЗ «Ромашка» с.П - Роменська
19
Опаренюк Алла Дмитрівна
Середня спеціальна,
вихователь
15років

Навчання в ПДПУ
ДНЗ «Ромашка» с.П - Роменська
20
Дига Олеся Миколаївна
Середня спеціальна,
Вч.мол.класів
13років
2015
2012,
9т.р.
спеціаліст
ДНЗ «Мрія» Плішивець-
кої с.р.
21
Гусак Варвара Василівна
Середня спеціальна,
вихователь
33роки
2013
2015
спеціаліст, педагогічне звання «Вихователь-методист»
ДНЗ «Колосок»
с. Сари
22
Клименко Тетяна Василівна
Вища,
вихователь
15 років
2015
2016,
Вища категорія
ДНЗ «Колосок»
с. Сари
23.
Харченко Людмила Василівна
Середня спеціальна,
вихователь
9 років
2014
2015
9т.р.
спеціаліст
ДНЗ «Зернятко»
с. Рашівка
24
Могильник Наталія Василівна
Вища,
Вчитель географії
14років
2016
2016,
спеціаліст ІІ категорії
ДНЗ «Ягідка» с.Римарівки
25
Пономаренко Файля Вахітовна
Середня спеціальна,
Вчитель початкових класів
4 роки
-
-
ДНЗ «Перлинка» Розбишівської сільської ради
26
Крохмальна Альона Валеріївна
Вища,
вихователь
7 років
2016
2016,
спеціаліст ІІ категорії
ДНЗ «Журавлик» Ручківської сільської ради
27
Романенко Валентина Михайлівна
Середня спеціальна,
вихователь
11 років
2013
2014
9т.р.
спеціаліст
ДНЗ «Квіточка» Середняківської с.р.
28.
Нестеренко Світлана Василівна
Середня спеціальна,
вихователь
20 років
2012
2013
9т.р.
спеціаліст
ДНЗ «Дзвіночок» Сватківської с.р.
29.
Міняйло Оксана Володимирівна
Вища,
вихователь
26 років
2009
2014
спеціаліст

                    
ДНЗ «Світанок»
Соснівської сільської ради
30
Перепадя Валентина Миколаївна
Вища,
Вчитель початкових класів
25 років
2014
2016
ДНЗ «Зірочка» Харьковець-кої с.р.
                                                                                                                                                                                                                  

Немає коментарів:

Дописати коментар